Zboží na prodejně

Zobrazen 1. – 24. z 43 výsledků

V prodejně Extravíno u Labutě Říčany naleznete pestrou škálu lahvových – českých i zahraničních vín. Rádi také zkoušíme a objevujeme speciality, jako je například čokoládové víno, ovocná vína a další. U nás seženete nejlepší dárky v lokalitě Říčany.

Jsme zapřísáhlí milovníci delikates, ty vyzkoušené a oblíbené zařažujeme do stálé nabídky a pravidelně sortiment doplňujeme. Patří sem např. mexické omáčky a salsa, paštiky, klobásy, sýry, panenský olivovový olej za studena lisovaný, oříšky, olivy, tortilla chipsy, nakládaná pálivá zelenina, kachní prsíčka, čokoládové pralinky a další.

Naším koníčkem se v posledních letech staly rumy, na prodejně naleznete nejširší výběr kvalitních rumů v Říčanech. Cenová kategorie rumů je velmi široká, od těch za pár set korun až po mnoho let vyzrálé odrůdy za tisíce korun. Za nejprodávanější v tuto chvíli považujeme Cubaney 12 letý a 15 letý, Pyrat a Serum Elixír. Máme prostě nejlepší rumy světa. Kubánský, karibský, bílý rum je samozřejmostí.

Seženete u nás i řadu dalších vybraných druhů alkoholu jako je Gin, Whiskey, Absinth, Tequilla, pálenky a slivovice – např. Golem. Slivovice, ořechovka, meruňkovice od Golema jsou jednoznačně naším favoritem. Zásobeni jsme i pro příznivce medoviny a slabších likérů.

Na prodejně si můžete dát v chladném období teplý svařáček, nebo sklenku vína a posdílet s námi vaše chuťové zážitky s vínem, destiláty či pochutinami, které jste u nás zakoupili. Také se rádi dozvíme typy na nové zboží, které vám u nás chybí.

Zboží na prodejně